Harmonizující muzikoterapie

Je známou skutečností že hudba, zvuky i vibrace mají velmi hluboký ozdravný vliv na celý náš psychosomatický systém. Zároveň se jedná o nesmírně příjemné a blahodárné procedury, které přinášejí klientům a pacientům často hluboké a nezapomenutelné zážitky.

Léčebná a terapeutická hudba pomáhá k uvolnění tělesných a psychických napětí i ke zmírnění fyzických obtíží. Prokazatelně podporuje rychlejší celkovou regeneraci a posiluje imunitní systém. Je velmi účinným prostředkem ke zmírnění denních stresů i odstranění vnitřních bloků, což jsou často skryté příčiny mnoha vnějších fyzických onemocnění.
Kromě toho navozuje pozitivní stav mysli, radost, celkovou vnitřní pohodu a otevírá inspirující vhledy do hlubších oblastí našeho nitra.

Harmonizující muzikoterapie může být s velkým úspěchem využívána v různých typech zdravotnických a rehabilitačních zařízení, masážních a reedukačních centrech apod. V případě zájmu vám rádi doporučíme optimální procedury pro specifické potřeby vašeho zařízení, můžeme vám je v praxi demonstrovat, případně zajistit služby kvalifikovaného muzikoterapeuta a též pomoci s dodáním potřebných hudebních nástrojů a zařízení.

 

WELLNESS MUZIKOTERAPIE

Oblastí, kde se harmonizující muzikoterapie může obzvlášt účinně uplatnit jsou různé druhy wellness zařízení. Chcete-li svým klientům poskytnout opravdu exkluzivní zážitek a jedinečné procedury, speciální terapie zvukem a hudbou může být nesmírně atraktivní, příjemná a účinná.
I zde vám velmi rádi poradíme s výběrem procedur, nástrojů apod.

Navíc vám v této souvislosti můžeme nabídnout unikátní možnost bloků léčivé a harmonizující hudby a vibrací přímo v podání Ivo Sedláčka, hudby vyladěné a vytvořené přímo pro konkrétní klienty, kteří v relaxovaném stavu nechávají na sebe tuto speciální hudbu a hudební vibrace působit.
Možno též zaměřit ke konkrétním terapeutickým cílům.

Kontaktujte nás prosím pro bližší informace.